Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість | RSS | Реєстрація | Вхід |


Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 127


2021-06-20


Слюсар з ремонту автомобілів; водій автотранспортних засобів категорії "С"; машиніст крана автомобільного

У міру того як розвивався автотранспорт, все більше виникає необхідність у фахівцях, які б могли стежити за справним станом автомобіля, а також вміти усувати неполадки. У другій половині XX століття постійне зростання числа автомобілів і ускладнення механізмів неминуче привели до необхідності створення такої професії, як автослюсар-кранівник. Це фахівець широкого профілю, який досконало повинен розбиратися в технічному пристрої будь-якого механізму автомобіля та крана автомобільного.

Професія автослюсаря є однією з найбільш потрібних в службах переміщення транспортних засобів на сьогоднішній день. Кожен день нам постійно доводиться стикатися з яким-небудь видом автотранспорту. Будь то особистий автомобіль або громадський транспорт, за всіма ними потрібен професійний і своєчасний догляд. Саме тому кваліфікований спеціаліст по ремонту та діагностиці автомобіля сьогодні так потрібний в нашій країні.

Підйомні механізми також були відомі людині давно. Ще древні цивілізації єгиптян, китайців, ацтеків, мідійців і багатьох інших народів зводили свої величні міста, використовуючи прототипи підйомних кранів. Вперше підйомний кран з двигуном був побудований в 1827 році. З того часу почалася епоха різних модифікацій цього корисного винаходу. З часом його поставили на пересувну платформу задля вдосконалення функціональних можливостей. Без таких потужних вантажопідйомних машин був би неможливий прогрес у сучасній будівельній галузі. Цими новими помічниками на виробництві та на будівництві керують машиністи. У просторіччі таких фахівців називають кранівниками.

  А ми віримо, що людина стає хорошим працівником тоді, коли відчуває себе одним цілим з машиною!

        
Copyright MyCorp © 2021
Сайт створено у системі uCoz