Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість | RSS | Реєстрація | Вхід |


Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 127


2021-06-20


Реставратор декоративних штукатурок і ліпних виробів; маляр
(майстер євроремонту)

Реставратор - це відповідальна, цікава, творча робота. Реставратори древніх пам'ятників - теж будівельники. Тільки їхнє завдання складніше: щоб відновити будинок у первозданному вигляді, вони повинні пізнати секрети старих майстрів - таємниці їхніх віковічних розчинів, секрети найміцнішої кам'яної або цегельної кладки, хитрої системи вентиляції, надзвичайних архітектурних прикрас.

Маляр-робітник, який фарбує і покриває лаком стіни, підлоги та інші елементи будівель при їх остаточному оздобленні.

Назва професії «МАЛЯР» походить від німецького слова - живописець.

Професія «маляра» має багатовікову історію. Люди здавна прикрашали своє житло, храми, палаци. Нині на будь-якому будівництві: житлового будинку, промислової споруди чи приміщення громадянського призначення неодмінно наступає відповідальний момент оздоблювальних робіт. Саме після них можна говорити, що новий об'єкт завершено.  Відійшли в минуле ті часи, коли на озброєнні маляра були лише щітка і відро.

Маляр покриває фарбами і лаками стіни, стелі, підлоги, двері і інші елементи будівель і споруд при їх остаточній обробці. Маляр не лише забарвлює поверхні, але і обклеює їх шпалерами і іншими гнучкими облицювальними матеріалами. Пішли в минуле ті часи, коли маляр користувався лише кистю і відром. Сучасний маляр широко користується можливими інструментами і механізмами. Це електрозмішувачі, шліфувальні машини, електрощітки, електричні краскопульти, агрегати для пневматичного розпилювання малярних складів та ін.
     Саме наш ліцей дає якісну підготовку малярів-реставраторів декоративних та ліпніх виробів. Без праці людей будівельних професій не зміг би народитись жодний архітектурний шедевр. Майбутні випусники навчаються не лише вмінню працювати з матеріалами та інструментами, але й вирішують непрості творчі завдання, створюють певний психологічний клімат за допомогою кольору, використовують нові оздоблювальні матеріали. 

                 

                 

Copyright MyCorp © 2021
Сайт створено у системі uCoz