Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість | RSS | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід |

       Оновлена версія сайта 

 Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 98


2018-02-22
Наші досягнення
Наші учні досягають високих результатів!
учень 24 групи Гриник Михайло отримав диплом III ступеня у Всеукраїнському конкурсі фахової майстернсті серед учнів ПТНЗ з професії "Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування"
Бажаємо подальших успіхів і професійних звершень!
 
 
За вагомий внесок в соціально-економічний і культурний розвиток
Кам'янця-Подільського та з нагоди Дня міста директора Центру нагороджено
почесною грамотою
 
 
 
ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!
Профтехосвіта Хмельниччини продемонструвала свої здобутки на Шостій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти - 2015»

   Уже стало традиційним презентувати кращі надбання навчальних закладів у цьому напрямі на міжнародних освітянських заходах.  Профтехосвітяни Хмельницької області 12-14 березня 2015 року взяли участь у Шостій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2015». Зокрема, учасниками виставки були управління професійної освіти та ресурсного забезпечення департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації. За підсумками тематичного конкурсу, який відбувся в рамках виставки,  профтехосвітяни отримали вісім почесних нагород. Зокрема наш навчальний заклад у номінації «Діяльність професійно-технічного навчального закладу з підвищення якості підготовки кваліфікованих робітників» отримав золоту медаль.

 
(10.06.2013 р.)
(23.05.2013 р.)
Обласний конкурс ансаблів народних інструментів
"На хвилях гармонії"
 
Честь міста і навчального закладу захищали троє наших творчих колективи: духовий оркестр, ансабль сопілкарів (керівник Леонід Хівріч) і ансабль "Троїсті музики" (керівник Леонід Хівріч) .
У номінації "Духові оркестри" беззаперечним переможцем визнано наш духовий оркестр (керівник Віктор Загородній)
В номінації "Ансамблі народніх інструментів" колективи отримали золото і срібло:
 I місце: ансамбль сопілкарів
II місце: ансамбль "Троїсті музики"
(27.04.2013 р.)
Фестиваль перукарського мистецтва 
"BEAUTY PARTY - 2013”

27 квітня у спортивно-розважальному комплексі "СВ” у  Хмельницькому відбувся  фестиваль перукарського мистецтва "BEAUTY PARTY - 2013”. 

Участь у фестивалі взяли салони краси з міст Хмельницького і Красилова, спеціальні навчальні заклади обласного центру та Кам'янця-Подільського.Оскільки метою заходу була презентація нових тенденцій мистецтва краси, обмін досвідом кращих майстрів перукарського мистецтва, то майстрам нашого центру, Михайловській М.Я. і Вільчинській О.А., також випала можливість продемонструвати зачіски і перейняти досвід професіоналів.

 
 
 
(25.04.2013 р.)
СПОРТИВНІ ЗМАГАННЯ
25 квітня у Хмельницькому команда юнаків нашого навчального закладу брала участь у регіональних змаганнях з волейболу. В загальному підсумку, наш учні Подільського центру ЦПТО вибороли шосте місце серед 30-ти навчальних закладів області.
 

(23.04.2013 р.)
МАЙСТЕР-КЛАС "Ламінування волосся

2013 рік - рік ювілейний для перукарів Подільського центру ПТО. 20 років у стінах навчального закладу готують кваліфікованих робітників з професії "Перукар". Відзначити цю подію педагоги центру вирішили, показавши майстер-клас із новітніх виробничих технологій на тему "Ламінування волосся". Досвідчений майстер в/н - Михайловська М.Я. провела відкритий урок, а молода колега - Вільчинська О.А. показала майстер клас із інноваційних методів ламінування волосся. Свою майстерність художньому розпису нігтів, показала майстер в/н - Мягкова Я.В. Присутніми на заході були заввідділом НМЦ ПТО ПК Соленцова Г.М., представники освітян закладів ПТО Красилова, Хмельницького, Кам'янця-Подільського.

 

 
 
 
(18.04.2013 р.) 
МАЙСТЕР-КЛАС
 "Монтаж гіпсокартонної перегородки «КНАУФ» W 111" 

18 квітня 2013 року на базі ДНЗ «Подільський ЦПТО» відбулось засідання школи передового педагогічного досвіду, в рамках роботи якої викладач спецтехнології  Муляр Анжела Євгенівна провела майстер клас на тему: «Монтаж гіпсокартонної перегородки «КНАУФ» W 111». 

Присутніми на засіданні були представники  ПТНЗ Полонного, Лісоводів, Городка, Шепетівки та м.Хмельницького. Очолила роботу школи методист НМЦ  ПТО ПК у Хмельницькій області – Півторацька Наталія Володимирівна. В ході роботи школи Муляр А.Є. розповіла про монтаж гіпсокартонної перегородки КНАУФ  W 111, а майстри в/н центру Василіка В.І. та Гуменюк С.В. показали на практиці монтаж гіпсокартонної перегородки.

 


ВПРОВАДЖЕННЯ СУЧАСНИХ БУДІВЕЛЬНИХ ТЕХНОЛОГІЙ У НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧИЙ ПРОЦЕС 


(11.04.2013 р.) 
півфінал обласного фестивалю-конкурсу
"Молодь обирає здоров'я"

11 квітня 2013 року на базі ПТУ №24 м. Хмельницький відбувся півфінал обласного фестивалю-конкурсу "Молодь обирає здоров'я", в якому прийняли участь команди ПТНЗ Хмельницької області. Команда нашого навчального закладу "Імпульс" презентувала художньо-спортивно-музичну міні-композицію, три плакати, а також фото до конкурсу художніх робіт з даної тематики. 

Команда Подільського центру ПТО виборола почесне II місце у конкурсі.

 
(03. 04 - 04.04.2013 р.)
Регіональний конкурс "Маляр Поділля 2013"
3-4 квітня на базі ДНЗ "Подільський ЦПТО" відбувся регіональний конкурс, в якому взяли участь 5 закладів професійно-технічної освіти
Результати:
               I - місце:            Костюкевич Петро (ВПУ №1 м.Рівне)
                                                                 Миколайчук Дмитро (ВПУ №4 м.Хмельницький)
                         II - місце:             Мартинюк Василь         (ВПУ №22 м.Сарни)
                                                              Дем'янов Олександр (ПЦПТО в-ня Нова Ушиця)
III - місце:          Грудецький Артем (ПЦПТО)

   

(23. 02. 2013 р.)

КВК "Юні інспектори руху!"

     Коли говоримо про здоровя людини, неможливо не згадати про правила дорожнього руху, адже саме дотримання цих правил попереджає дорожній травматизм. Тому, щорічно у лютому місяці проводиться конкурс агітбригад у вигляді КВК.

     Підготовка нашої команди до конкурсу розпочалася задовго до основного дійства, ще в січні. За час підготовки до ретельного вивчення правил дорожнього руху та їх пропаганди було залучено 12 учнів.

      Основними завданнями конкурсу є: прояв та розвиток творчих здібностей підлітків, виховання в них культурних, естетичних смаків, виявлення знань учнів з правил безпеки.

Отож, ретельно підготувавшись наша команда 23 лютого вирушила до міста Хмельницького для участі у змаганнях.

     Кожного учасника конкурсу думками підтримували чисельні вболівальники: одногрупники, педагоги,  знайомі. Серед великої кількості учасників було досить нелегко виборювати звання найкращої агітбригади. І почалось: конкурс привітань сповнений влучними жартами, що якнайкраще представляв гравців, особливості їх команди та їх навчального закладу. А от музичне домашнє завдання стало майже театральною виставою. Так би мовити, "останній ривок” перед оголошенням результатів гри. Веселі та найкмітливіші ЮІРівці викладались на повну, щоб показати все на що вони здатні заради безпеки дорожнього руху та перемоги. Феєрверк пісень, танців, пародій, гуморесок, казок та історій злітав зі сцени на присутніх.

      Наші хлопці та дівчата завели глядачів на всі 100% тому, заслужено посіли II почесне місце.

 

 


(07. 11. 2012 р.)
"Моя професія - моя гордість"

7 листопада у міському будинку офіцерів відбувся обласний півфінал щорічного конкурсу "Моя професія - моя гордість!”. У залі були присутніми майбутні випускники 9 та 11 класів міських шкіл, які цього літа будуть вибирати своє професійне майбутнє. Участь у конкурсі прийняли 7 команд із професійних ліцеїв нашої області. Наш навчальний заклад представляла команда "Ми діти твої, Україно!” у складі 8 чоловік. Конкурс оцінювало професійне журі з естетичного центру м.Хмельницький. Конкурсна програма складалася із двох складових: візитка та музичне домашнє завдання. Після першого конкурсу наша команда вийшла на третю  позицію. На музичному конкурсі вони були беззаперечними лідерами. Отож, після усіх випробувань журі оголосило свій вердикт:

1 місце -  виборола команда "Автомобілісти” Ярмолинецького професійного ліцею

2 місце - посіла команда "Ми діти твої, Україно!” нашого будівельного ліцею

3 місце - отримала команда"Спадкоємці” художнього ліцею.

Було дуже прикро спостерігати, як переживали наші хлопці та дівчата. Розрив від команди - переможниці був зовсім невеличким всього у 0,4 бала. Проте, одразу стало приємно, коли оголошуючи результати, декілька членів журі сказали, що для них лідерами залишається наша команда! Тому, сподіваємось, що в наступному році ми будемо уже першими.

 

 Copyright MyCorp © 2018
Сайт створено у системі uCoz
верх