Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість | RSS | Реєстрація | Вхід |

Block title

















 

 



Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 93


2017-11-24


1. Рущак Олена Деонисівна - практичний психолог

2. Мітькевич Елла Петрівна - методист ліцею, викладач світової літератури

3. 
Боднар Сніжана Олександрівна - методист центру, викладач української мови та літератури

 
4. Смірнова Анастасія Сергіївна - майстер в/н професії "Перукар"

5. ГалкінаОлена Іванівна - майстер в/н вищої категорії

6. Оленич Лариса Василівна - викладач математики, голова МК класних керівників

7. Ільницький Федір Олександрович - майстер в/н професії "Штукатур; Лицювальник-плиточник"

8. Алексєєва Альвіна Героїмівна - вихователь

9. Громик Наталія Василівна - майстер в/н професії "Муляр; лицювальник-плиточник"

10. Корогода Іван Іванович - майстер в/н професії "Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування; зварювальник ручного зварювання"

11. Дідик Сергій В'ячеславович - майстер в/н професії "
Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування; зварювальник ручного зварювання"
 
 

17. Тимчук Анелія Петрівна - майстер в/н професії "Перукар"

18. Городецька Ольга Анатоліївна - викладач інформатики і математики

19. Кащук Наталія Віталіївна - викладач правознавства

20. Чорненька Олеся Миколаївна - викладач хімії та біології

21. Житомірський Андрій Васильович - викладач захисту Вітчизни

22. Оленич Дмитро Леонідович - викладач фізики

23. Лелявина Ірина Володимирівна - викладач інформатики та математики

24. Прісняк Петро Васильович - заступник з НР, викладач історії

25. Жук Микола Дмитрович - майстер в/н професії електрозварник ручного зварювання 

26. Старик Юрій Іванович - заступник директора з ВР

27. Житомірський Андрій Васильович - викладач захисту вітчизни

28. Вакарук Віктор Васильович - старший майстер

29. Сюдіко Людмила Іванівна - викладач спецдисциплін з професії "Кухар; кондитер"

30. Нікольчук Дмитро Вікторович - викладач спецдисциплін



Copyright MyCorp © 2017
Сайт створено у системі uCoz
верх